Goose Creek, Vanilla Pumpkin Waffle, średnia świeca

Sezon na świece dla niektórych się już kończy. Dla mnie trwa on cały rok. Moje ulubione zapachy to ciągle te najbardziej słodkie, otulające, ciężkie. Nie mam problemu by zapalić taki aromat wiosną czy nawet latem, ponieważ świece palę zwykle wieczorem i wtedy już jest jakby bardziej na miejscu otulić się czymś waniliowym, korzennym czy o aromacie słodkiego deseru.
Dzisiejsza świeca to mój ulubieniec - wypaliłam połowę i szkoda mi korzystać z niej dalej w obawie, że się skończy.


Zapach jest oczywiście słodki, bardzo waniliowy. Przypomina cieplutkie gofry wyciągnięte prosto z gofrownicy, które posypuję cukrem pudrem i zajadam póki gorące. W tle delikatnie pobrzmiewa słodkie kruche jabłko i dynia piżmowa doprawione szczyptą cynamonu.
Jest to również zapach stopionego masła pomieszanego z karmelizowanym cukrem. Ciągle jednak nutą główną pozostaje mocno wyczuwalna wanilia.
Całość jest mocno słodka, ale niesamowicie ciepła i domowa. Nie jest to typowy cukrowy zapach, który powoduje wzmożoną pracę ślinianek. To zapach domu, ciepła, spokoju, wspólnych chwil.
Moc jest wystarczająca - zapalona świeca roztacza swój aromat w przeciągu kilkunastu minut, wypełniając bardzo intensywnym zapachem całe pomieszczenie i przedpokój. Goście wchodzący do domu od progu czują tą aromatyczną woń. Reszta mieszkania jest delikatnie zanurzona w aromacie.
Moim zdaniem to zapach, który może spodobać się każdemu.


Świeca do kupienia na Pachnącej Wannie.
Chwilowo jest tylko duża w cenie 99 zł.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz