Rowenta - przyjaciółka od włosów

Przychodzimy dziś do Was z nową akcją firmy Rowenta. Nie ukrywamy, że sympatyzujemy z tą marką - same mamy suszarki Respectissim, Insta Dry właśnie od Rowenty, z których jesteśmy bardzo zadowolone.
Marka otworzyła platformę https://hairfriend.rowenta.pl/, która zaskoczyła nas mnogością swoich możliwości.
Przede wszystkim należy wykonać test, który znajdziemy na stronie. Jest to punkt wyjścia. Dzięki niemu dowiemy się, jakie mamy włosy.  Nasz wynik to włosy mocne i lśniące, raczej gęste.


Po  wypełnieniu testu, kiedy już poznamy wynik, czeka na nas krok drugi - zrozum swoje włosy. Tutaj możemy przeczytać rady na temat naszych włosów stylisty fryzur Michała Karbowskiego, który jest ekspertem marki oraz Anwen, której nikomu nie trzeba przedstawiać.
Zgadzamy się w pełni z tym co przeczytałyśmy o swoich włosach i dokładnie do tego się stosujemy w naszej codziennej pielęgnacji. Zalecono nam zrównoważoną pielęgnację PEH, nie szarpanie włosów i używanie kosmetyków głównie o lekkiej konsystencji, by ich nie obciążać, ponieważ długie włosy, jak wiemy, mają tendencję do braku objętości. Podkreślono także, jak ważne jest podcinanie końców, o czym wiele zapuszczających włosy, zapomina.
Miłym zaskoczeniem okazała się propozycja fryzury dla każdego typu włosów. W naszym wypadku zaproponowano luźne loki spięte z tyłu głowy, by nadać im objętości. Do każdej fryzury załączony jest film instruktażowy oraz dokładny opis. Oglądając tą fryzurę i możliwości obrotowej suszarko-lokówki Rowenta znów zapragnęłam jej mieć. Patrząc, jak prosto i szybko przebiega modelowanie włosów dzięki temu urządzeniu oraz jakie piękne fale można za jego pomocą uzyskać i to nawet na długich włosach, przepadłyśmy.
Do tej pory myślałam, że takie urządzenie ma szansę zadziałać głównie na włosach krótkich i półdługich.
I skoro już jesteśmy przy sprzęcie to w kroku trzecim otrzymujemy propozycję sprzętów marki Rowenta idealnie dopasowanych do potrzeb naszych włosów. I tutaj również okazuje się, że dokonałyśmy dobrego wyboru, ponieważ polecaną suszarką dla nas jest dokładnie ta, która kupiłyśmy. Ponadto właśnie szczotka obrotowa, która tak nam się zamarzyła.
Może nie zostanie to w sferze marzeń, ponieważ dzięki zarejestrowaniu się na stronie macie okazję kupić sprzęt marki Rowenta aż o 20% taniej. Idealna okazja na świąteczny prezent dla siebie lub kogoś bliskiego.
A to nie koniec niespodzianek. Rowenta przygotowała dla Was konkurs, w którym codziennie do wygrania jest suszarka Respectissim, którą serdecznie polecamy, ponieważ naprawdę jest świetna. Wystarczy wstawić swoje zdjęcie pokazujące, jak przyjaźnisz się ze swoimi włosami na Instagram lub Facebooka z odpowiednimi hashtagami.
Zachęcamy do rejestracji i zostania naszą przyjaciółką na https://hairfriend.rowenta.pl/.

1 komentarz :