Zostań naszą przyjaciółką od włosów

Jeśli przeoczyłyście wcześniejszy post informujący o nowej kampanii marki Rowenta to pragnę Wam przypomnieć, iż ruszyła niedawno bardzo ciekawa akcja.
Możecie się z nią zapoznać na stronie https://hairfriend.rowenta.pl/.
Celem jej jest pokazanie nam, że możemy żyć w zgodzie ze swoimi włosami, a nawet się z nimi zaprzyjaźnić.
Dzięki krótkiemu quizowi dowiemy się, jakie mamy włosy, jakie problemy najczęściej nas dotyczą, a także jak z nimi walczyć.


Rozpoznanie problemu to podstawowy krok ku świadomej pielęgnacji.
Mnie najbardziej zaciekawiła rubryka fryzur dopasowanych do naszych włosów. Ta zaproponowana dla mnie utrzymana lekko w stylu boho, który uwielbiam, bardzo przypadła mi do gustu.
Dzięki stronie poznasz także inne dziewczyny, które mają podobne włosy do Ciebie. Możecie tam spotkać również nas. Być może będziemy mieć taki sam wynik testu? Dajcie znać : )
Pamiętajcie również, że po wypełnieniu testu możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania codziennie jest suszarka do włosów. Dokładnie ta, którą same mamy i polecałyśmy ją na blogu nie raz, także naprawdę warto. 

2 komentarze :

  1. Przepraszam, ale ten test jest niestety trochę śmieszny ^^ właśnie go zrobiłam i dowiedziałam się, że mam "cienkie, rzadkie i matowe włosy" gdzie mój kucyk ma ponad 10cm obwodu (to tylko jedno pytanie mające odpowiedź całkowicie zaprzeczającą wynikowi testu). Włosów mam mnóstwo, są grube, falowane i niemożliwe do okiełznania ale mają połysk - ten test jest raczej słabym wyznacznikiem rzeczywistości :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak samo jak słabym wyznacznikiem porowatości jest moczenie włosa w szklance, gdzie przecież długośc, grubość a co za tym idzie waga włosa ma ogromny wpływ. I np. u mnie na przednich pasmach supełek z włosa utrzyma się dłużej niż na pasmach z tyłu, a porowatośc mają zdecydowanie tę samą

      Usuń